Bu şeref yoksunlarını daha ne kadar besleyeceğiz

Bu şeref yoksunlarını daha ne kadar besleyeceğiz?

Bir dönem pedofili hastalarının farklı şekillerde cezalandırılmaları gündeme gelmişti. Ama maalesef sonrasında gündemden düştü. Çocuklarımızın suçu ne? Neden bu sapıklarla aynı havayı teneffüs etmek zorunda?

Bu şeref yoksunlarını daha ne kadar besleyeceğiz?

Ağrı’nın Patnos ilçesinde hapisten bir süre önce çıkmış olan İsmail Tekin (40), geldiği Hakkari’de 9 Haziran 2020 tarihinde kola ve bisküviyle kandırdığı 15 yaşındaki bir erkek çocuğa cinsel istismarda bulundu. Sonrasında  85 yaşındaki yaşlı bir kadına da cinsel tacizde bulundu. Yaşlı kadın bağırarak, adamın telaşlanmasını sağlayıp kurtulabildi. Sapık, bu esnada yaşlı kadını iterek merdivenlerden yuvarlanıp ayağını kırdı. Polisin haber almasıyla zanlı kısa sürede yakalandı.

Hırsızlık ve uyuşturucu suçlarından 7 yıl ceza alan İsmail Tekin cezaevinden çıktıktan sonra memleketi Hakkariye gelen zanlı, önce 15 yaşında bir erkek çocuğu kandırarak cinsel istismarda bulundu. Sonrasında alış veriş yapan 85 yaşındaki kadına yaklaşarak, yardım dağıtıldığını kendisinin yardımcı olabileceğini söyleyip, bir binanın üst katına çıkartıp cinsel saldırıya başladı. Kadın bağırınca da, kadını itip olay yerinden kaçtı. Çevredekilerin polise haber vermesiyle, zanlı kısa sürede yakalanıp, mahkemeye çıkartıldı. Tutuklanan zanlı tekrar cezaevine gönderildi.

Kaynak: Hurriyet.com.tr adresinden yararlanılmıştır.

Meclistekiler, söz konusu kendi gelecekleri olunca bir araya gelip bir güzel anlaşıyorlarken, gelecekleri karartılan bu çocukları kim düşünecek? Travmayı üstlerinden atabilecekler mi? Hayır… Atamazlar… Sapıklar bir o kadar daha elini kolunu sallayarak aramızda dolaşmaya devam edecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.