Uyuşturucu Tacirlerine Göz Açtırmıyor

Uyuşturucu Tacirlerine Göz AçtırmıyorVan İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılıkla Mücadelesi Şubesi Uyuşturucu Tacirlerine Göz Açtırmıyor…

Uyuşturucu ticareti güzergahı üzerinde bulunan Van, uyuşturucu tacirlerince sıklıkla kullanılan bir güzergah. Van Polisi, çocuklarımızı zehirleyen, Allah ve Kanun korkusu olmayan bu insanlara elverdiğince göz açtırtmamaya kararlı. Kahraman polislerimizin göz bebeği olan BOZO’yu da unutmamak gerek.

Uyuşturucu Tacirlerine Göz Açtırmıyor

Van iL Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılıkla Mücadelesi Şubesi Uyuşturucu Tacirlerine Göz Açtırmıyor…

Van İl Emniyet Müdürlüğü tarafından, Van il merkezi ve ilçelerinde haksız kazanç sağlamak amacıyla, uyuşturucu madde ticareti, nakli veya depolanması faaliyetlerini yürüten kişilere karşı operasyon gerçekleştirildi.

 Van İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Polislerince; Van’ın Edremit İlçesi Kurubaş Mahallesi’nde oluşturdukları uygulama noktasında durumundan şüphelenilerek durdurulan 34 plaka sayılı kamyonette; Narkotik Madde Arama Köpeği BOZO ile birlikte yapılan detaylı aramada; aracın arka koltuk alt kısmı ile kabin arasına zulalanmış vaziyette; 104 paket halinde toplam 53 Kilo 200 Gram Eroin Maddesi ele geçirilmiştir. 

Elde edilen uyuşturucu madde ile ilgili olarak araç sürücüsü (M.F.D.) “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak/Uyuşturucu Madde Nakletmek” suçundan yakalanarak gözaltına alınmıştır. Gözaltına alınan şüpheli hakkında tanzim edilen tahkikat evrakıyla birlikte çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanmıştır.

Terör örgütünün en büyük finans kaynağı olan uyuşturucu madde kaçakçılığına vurulan darbeler, PKK’yı daha çok çaresiz bırakmakta. Örgüt kadrosu Türk Polis ve askerinin her alandaki üstün başarısı sayesinde çaresiz bir gün sıranın kendilerine geleceği günü beklemektedirler. 03.07.2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.